PIVNÍ A HUDEBNÍ LÁZNĚ ODERBERG

PIVNÍ A HUDEBNÍ LÁZNĚ ODERBERG

AKTUALITY Z LÁZNÍ

Ladies night

Den žen je skvělá příležitost, abyste si spolu s kamarádkami mohly odpočinout se skleničkou vína nebo kryglíkem studeného piva. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku: dvouhodinový pobyt v našich Pivních a hudebních lázních pro 4 osoby za pouhých 2490 Kč. Vaši partneři se postarají o děti a Vy si zatím můžete v klidu zarelaxovat a pokecat!

Valentýn v lázních

Lámete si hlavu, kam pozvat „drahou polovičku“ na Valentýna? Pivní a hudební lázně Oderberg jsou ideálním řešením! Připravili jsme pro Vás skvělou nabídku! V ceně: infrasauna, koupel, relax, sladký dezert, sekt, romantická výzdoba a hudba a růže pro „drahou polovičku“. Navíc nabízíme 10% slevu na valentýnské menu! Cena: 1690,-Kč / 2os.


DÁRKOVÝ POUKAZ

Milí přátelé, lámete si hlavu s dárkem pro své blízké či známé? Nevíte, co nabídnout svým obchodním partnerům? Tak toto dilema jsme vyřešili za Vás! Nyní máte možnost zakoupit dárkové poukazy na všechny námi nabízené služby. Jsou k dispozici na recepci lázní či hotelu Pod Zeleným dubem, nebo Vám je po domluvě můžeme zaslat poštou.

Dárkový poukaz

Těšíme se na Vaši návštěvu!


NAPSALI O NÁS